Keri üles

Ventileeritavad fassaadisüsteemid

Fassaade soovitame renoveerida, et parandada inimeste elukeskkonda ning maja ja selle ümbruse esteetilist üldilmet. Korras fassaad tõstab ka hoones asuvate korterite turuväärtust ning jooksvaid kulutusi vähendades hoone energiakulu. Soojuskadusid saab vähendada välisseinte, akende ja katuse soojustamisega, ühtlasi on võimalik vähendada välisseinte niiskusimavust ja peatada fassaadide lagunemine.

Hoone välisseinte soojustamiseks soovitame kasutada mineraalvilla, mis kaetakse väljastpoolt metallprofiilide külge kinnitatavate kiudtsemendist fassaadiplaatidega. Selline soojustusmeetod tagab kvaliteetse soojustuse ja fassaadi laitmatu välimuse.

Kasutame spetsiaalselt ventileeritavate fassaadide paigalduseks välja töötatud kinnitusdetaile nagu fassaadiankruid, soojusisolatsiooni tüübleid, kandvate konstruktsioonide ühenduskruvisid, dekoratiivkruve ja neete. Kõik tooted omavad vajalikke katsetulemuste protokolle ja vastavustunnistusi. Töötame käsikäes ehitusjärelevalvega, garanteerides ajas püsiva terviklahenduse.

Paigaldame puitfassaade, profiilplekk fassaade, metallkassett fassaade, alumiinium komposiitplaat fassaade, kivifassaade, HPL ehk kõrgsurvelaminaat fassaade, kiudtsementplaate ja voodrilaudu. Kõigil fassaadisüsteemidel on lai värvivalik, samuti pakume erinevaid soojustusmaterjale ja nende lahendusi.