Keri Üles

Ventileeritav fassaad

Ventileeritav fassaad on tuulduv fassaad, mille puhul voodrimaterjali taga on konstruktsiooni kuivamist soodustav õhkvahe. Fassaade renoveeritakse reeglina, et parandada inimeste elukeskkonda ning hoone ja selle ümbruse esteetilist üldilmet. Korras fassaad tõstab ka hoones asuvate eluruumide turuväärtust ning jooksvaid kulutusi vähendades hoone energiakulu. Soojuskadusid saab vähendada välisseinte, akende ja katuse soojustamisega, ühtlasi on võimalik vähendada välisseinte niiskusimavust ja peatada fassaadide lagunemine.

Hoone välisseinte soojustamiseks soovitame kasutada mineraalvilla, mis kaetakse väljastpoolt metallprofiilide külge kinnitatavate kiudtsemendist fassaadiplaatidega. Selline soojustusmeetod tagab kvaliteetse soojustuse ja fassaadi laitmatu välimuse.

Korrektne ja kvaliteetne ventileeritav fassaad eeldab häid materjale ja oskustega paigaldajaid. Kattematerjali valik on tänapäeval veninud väga laiaks, kuid Eestis on jätkuvalt üks populaarne valik traditsiooniline voodrilaud. Voodrilaua valimine on samuti tänapäeval teemaks, sest erinevaid materjale on aastatega turule ainult juurde tulnud.

Kasutame spetsiaalselt ventileeritavate fassaadide paigalduseks välja töötatud kinnitusdetaile nagu fassaadiankruid, soojusisolatsiooni tüübleid, kandvate konstruktsioonide ühenduskruvisid, dekoratiivkruve ja neete. Kõik tooted omavad vajalikke katsetulemuste protokolle ja vastavustunnistusi. Töötame käsikäes ehitusjärelevalvega, garanteerides ajas püsiva terviklahenduse.

Paigaldame puitfassaade, profiilplekk fassaade, metallkassett fassaade, alumiinium komposiitplaat fassaade, kivifassaade, HPL ehk kõrgsurvelaminaat fassaade, kiudtsementplaate ja voodrilaudu. Kõigil fassaadisüsteemidel on lai värvivalik, samuti pakume erinevaid soojustusmaterjale ja nende lahendusi.