Keri Üles

Ettevõttest

K-KATE ehitab ja remondib katuseid juba 1995. aastast.

Oleme selle ajaga kasvanud Eesti juhtivaks katuse- ja fassaadiehituse ettevõtteks, 20 aasta jooksul on kaetud üle 4 100 000 m² katuseid ja fassaade. Firma teostab töid üle Eesti, meil on osakonnad Pärnus, Kesk-Eestis ja Lõuna-Eestis. Oleme teostanud allhanketöid kõigile tuntud ehitusettevõtetele (Nordecon, YIT Ehitus, Skanska EMV, Fund Ehitus, NCC, Merko Ehitus jt), sealhulgas suure osa uute kortermajade katustest.

Meie koostööpartneriteks on AS Bestor GruppPlekimeister 5+ OÜ, Eternit Baltic, Cedral, Fatrafol, TipSolar jne.

Meie eesmärk on pakkuda tellijatele häid lahendusi, milles me ise kindlad oleme. Tuhandete katuste ja fassaadide ehitamine on andnud palju kogemusi nii juhtidele kui ka meistritele. Oleme Eestis juurutanud mitmed toimivad katuselahendused, nagu näiteks täiskergkruus-katus betoonvaluga ja katusekallete andmine EPS-soojustusega koostöös Reideni plaadiga.

K-Kate-ehitustööde-osakaal-firmas

Kasutatud materjalile ja oma tööle anname garantii. Ehitusperioodiks on meil kehtiv ERGO Kindlustuse AS ehitusettevõtja kindlustamise poliis (CAR) kõikide riskide vastu. Meie poolt ehitatud katustele antavat 2-aastast garantiid on võimalik pikendada kuni 10 aastani, tingimused sõltuvad valitud materjalidest ja lahendustest. Selleks tuleb hiljemalt kahe kuu jooksul peale tööde valmimist sõlmida hooldusleping.

Meie koostööpartnerid

Bestor Grupp Cedral Eternit Fatrafol Plekimeister