Rahulolevad kliendid üle Eesti

Igal aastal parandame ning paigaldame uusi katuseid igas Eesti maakonnas

Küsi pakkumist

Otsid katusepaigaldajat

Meil on 19 aastat staaži ja 2-aastane töö garantii

Küsi pakkumist

Meist

K-Kate

K-Kate

Meie ettevõtet veab meeskond, kellel on ehitusalast kogemust juba üle 25 aasta. Oleme teinud katusetöid 0,5m² – 40 000m² kokku üle 8 000 000m².

Väärtused

Väärtused

Meie lubadused on vettpidavad
Mõistame oma klienti
Meie töötajad on oma ala eksperdid

Tõekspidamine

Tõekspidamine

Peame oluliseks, et kõikide lahenduste puhul on esmatähtis lähtuda kliendi tegelikest vajadustest

Lubadus

Lubadus

Teame, et projekti õnnestumine vajab väga suurt pühendumist. Sellele teadmisele tuginedes oleme võtnud oma sihiks, et lubame kliendile kvaliteetse teenuse kogu protsessi vältel.

Meie inimesed

Kati Kess

Kati Kess

Eelarvestaja

kati.kess@k-kate.ee
610 7946
5887 0871

Koik saab lahendatud!

Lahendamatuid probleeme pole olemas!

 

Margus Heitur

Margus Heitur

Eelarvestaja

margus.heitur@k-kate.ee
610 7927
516 8199

 

 

Illar Jahisoo

Illar Jahisoo

Projektijuht

illar.jahisoo@k-kate.ee
610 7937
502 0988

Robert Aas

Robert Aas

Projektijuht

robert.aas@k-kate.ee
511 8183

 

Marko Laaban

Marko Laaban

Objektijuht

marko.laaban@k-kate.ee
610 7925
526 1778

 

Raido Mahlakas

Raido Mahlakas

Projektijuht

raido.mahlakas@k-kate.ee
504 1940

 

Tiiu Ratassepp

Tiiu Ratassepp

Pearaamatupidaja

tiiu.ratassepp@k-kate.ee
610 7920

Veera Kadanik

Eelarvestaja

veera.kadanik@k-kate.ee
610 7954
5301 1826

Küsi pakkumist